محسن نورا : مقاومت را شکست می دهیم تا امیدوار بمانیم

روابط عمومی باشگاه سجاد زابل در گفتگو با کاپیتان تیم فوتسال سجاد زابل : به رغم این که بازی دشواری پیش رو داریم، اما با شکست تیم مقاومت چهارمحال وبختیاری در نظر داریم به کسب سهمیه لیگ یک همچنان امیدوار بمانیم.

محسن نورا روز سه شنبه در خصوص مسابقه پس فردا برابر مقاومت چهارمحا وبختیاری افزود: مقاومت یکی از تیم های قوی این دوره از رقابت های لیگ دوم است، چرا که آنها در اندیشه کسب رتبه مناسب تر در جدول رده بندی بوده و به طور حتم با تمام قوا مقابل ما ظاهر خواهند شد.


وی گفت: پیش بینی می کنم هواداران جدال زیبایی را از هر 2 تیم شاهد باشند.

 

کاپیتان تیم فوتسال سجاد زابل در خصوص شرایط فعلی این تیم نیز گفت: تیم ما در وضعیت خوبی بسر می برد و بازیکنان تمرینات را با جدیت دنبال و از هر نظر آماده هستند.


به اعتقاد وی سجاد زابل در بازی های اخیر خود، به جز دیدار مقابل دایتی شیراز خوب بود که با پشت سرگذاشتن شرایط فعلی روند مناسب گذشته را همچنان در آینده ادامه خواهد داد تا به اهداف مورد نظر دست پیدا کند.


نورا در خصوص وضعیت جسمانی و مصدومیت خودش نیز گفت: خوشبختانه مصدومیتم برطرف شده و همراه سایر بازیکنان تمرینات را به طور مرتب دنبال می کنم.


وی افزود: پس از رهایی از مصدومیت، به علت فشردگی بازی ها بدنم مقداری خسته شده بود که با سپری کردن زمان و تمرینات مناسب مجددا به شادابی لازم رسیده ام.


تیم فوتسال سجاد زابل در آغاز هفته پنجم رقابت های لیگ دسته دوم  عصر پنجشنبه هفته جاری مقابل مقاومت چهارمحال وبختیاری قرار می گیرد. این بازی راس ساعت١۶در سالن حجاب  برگزار می شود.

/ 0 نظر / 11 بازدید