تیم کبدی بانوان آب وخاک سیستان(سجاد) مقام سوم لیگ برتر کبدی بانوان را کسب کرد

مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کبدی بانوان کشور که با حضور شش تیم از روز چهارشنبه 11 اسفند ماه در سالن بعثت مجموعه ورزشی بانوان و کودکان تهران آغاز شده بود، با قهرمانی تیم کبدی گلستان به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری ورزش ایران، مرحله نهایی سومین دوره لیگ برتر کبدی بانوان کشور با شرکت 6 تیم برتر مرحله مقدماتی از روز چهارشنبه 11 اسفند ماه به مدت 3 روز در مجموعه ورزشی بانوان و کودکان برگزار شد که دختران کبدی کار گلستانی با پیروزی مقابل همه تیمهای شرکت کننده و با کسب 10 امتیاز به مقام قهرمانی رسید.
تیم کبدی اصفهان که از دو بازیکن هندی در ترکیب خود بهره می برد تنها با یک شکست مقابل گلستان و با هشت امتیاز در لیگ برتر کبدی زنان دوم شد.
در آخرین دیدار این رقابت ها تیم کبدی تهران توانست 47 بر 16 تیم کبدی قم را شکست دهد و در مجموع با دو باخت مقابل تیمهای گلستان و اصفهان و با شش امتیاز به همراه تیم توسعه آب و خاک سیستان و بلوچستان با سه امتیاز، مقام سوم این دوره از رقابتها را به دست آورد. بر اساس آیین نامه کنفدراسیون کبدی آسیا، در رده سوم مسابقات لیگ برتر کبدی دو تیم قرار خواهند گرفت.
تیمهای قم و خوزستان نیز هرکدام با کسب سه امتیاز و با تفاضل گل کمتر در مکانهای چهارم و پنجم رقابتها قرار گرفتند.
لیگ برتر کبدی زنان به صورت رفت و برگشت با حضور 12 تیم برگزار شد که مرحله رفت آن ماه گذشته در قم با راهیابی شش تیم به دور برگشت پیگیری شد.

www.peonews.com

/ 0 نظر / 12 بازدید