شگفتی در جام رمضان شهرستان زابل

به گزارش روابط عمومی باشگاه سجاد زابل : در بازی های شب گذشته مسابقات جام رمضان شهرستان زابل دو تیم قدرتمند خندق و طلاجات نوید(میلاد) حذف شدند.

طلاجات نوید (میلاد) که پنج بازیکن از بازیکنان سجاد زابل را در اختیار داشت دیشب در مقابل یک تیم ناشناخته نتیجه را واگذار کرد.

در پایان این بازی  بازیکنان دو تیم اتحادیه برق ، الکترونیک و  طلاجات نوید با یکدیگر درگیر شدند که این درگیری ها به سکوهای تماشاگران نیز کشیده شد که با دخالت ماموران نیروی انتظامی  خاتمه پیدا کرد.

با حذف دو تیم خندق و طلاجات نوید  دو تیم قدرتمند شهرستان زابل از مسابقات جام رمضان سال 90 حذف شدند و جای این دوتیم پرتماشاگر و محبوب در ادامه مسابقات خالی می باشد.

/ 1 نظر / 13 بازدید

با سلام خدمت برادر عزیز جنای اقای دهمرده: از اطلاع رسانی شما درباره نتایج مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان زابل سپاسگذاریم ولی یاداور می شوم که تیم ناشناسی که ا ان نام برده اید که تیم طلاجات نوید را حذف نمود همان تیم منطقه انتظامی جام رمضان سال 89 می باشد که تیم تکاور را در مرحله 2 حذفی با مشکل مواجه نمود.در ثانی دعوا را بازیکنان محبوب تیم فوتسال سجاد زابل نماینده فوتسال استان در زیر گروه لیگ دسته 2 کشور بوجود اورده و سکوها به داخل زمین کشانده خواهشمند است در اطلاع رسانی به جهت اگاه سازی مردم فهیم سیستان هوشیار باشید من الله توفیق